NAD VISO 1 AP – moc bezprzewodowego odtwarzania muzyki

28 Paź 2013 | Autor: | Kategoria: Nowości, Sprzęt RTV, Video

Dla wszystkich tych, którzy wysoko cenią sobie bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, przygotowano nowoczesny głośnik NAD VISO 1 AP. Jest on w pełni kompatybilny z technologiami Apple AirPlay, Wi-Fi oraz Bluetooth aptX.

źródło: producent

źródło: producent

Do NAD VISO 1 AP pliki muzyczne możemy do niego przesyłać tak z urządzeń firmy Apple, jak i z wielu innych smartfonów czy komputerów przenośnych lub stacjonarnych opartych na systemach Windows czy Mac OS. Oczywiście istnieje również możliwość połączenia przewodowego, za którą odpowiadają wejście optyczne, obsługujące sygnały 24/96, oraz slot USB, poprzez który możemy też ładować urządzenia przenośne.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=f2IKjbUsEn8[/youtube]

Aby jakość dźwięku wydobywającego się z głośnika była jak najwyższa, zastosowano w nim technologię NAD Direct Digital. Z jej pomocą wyeliminowane zostają stopnie analogowe ze zniekształceniami i szumami. W omawianym modelu znajdziemy też zaawansowany przetwornik C/A, który posiada udoskonalone sprzężenie zwrotne.

źródło: producent

źródło: producent

Ze względu na swe bezprzewodowe działanie NAD VISO 1 AP można bez problemu ustawić na stole czy półce, ale też powiesić na ścianie, w czym pomaga specjalny uchwyt. W zależności od własnego gustu mamy też do wyboru obudowę w kolorze czarnym lub białym. Musimy się tylko przygotować na niemały wydatek, gdyż za jeden głośnik przyjdzie nam zapłacić około 2 600 zł.