Nowa kolekcja marki John Lawrence Sullivan na wiosnę/lato 2014

05 Gru 2013 | Autor: | Kategoria: Styl, TOP news, Video

Powstała dziesięć lat temu marka „John Lawrence Sullivan” to własność byłego profesjonalnego boksera Arashi Yanagawa. Nazwa marki to ukłon w stronę znanego amerykańskiego boksera z końca XIX wieku znanego również ze swojej charyzmy, siły i determinacji. Nowa kolekcja męska na wiosnę i lato 2014 to ciekawa i jednocześnie zaskakująca propozycja, raczej dla odważnych i nietuzinkowych panów. Wśród zaprezentowanych modeli można znaleźć klasyczne garnitury ale w zupełnie nowej kolorystyce.

W niektórych projektach spodnie garniturowe stały się szortami, a marynarki straciły rękawy. Do tego dochodzi wszechobecna prosta krata czarno – kolorowa. W kolekcji znajdziemy także półgolfy noszone pod marynarki z wyraźnymi akcentami kolorystycznymi, powtórzonymi np. w kolorowych skarpetach – zielony pasek na golfie, zielone skarpety. W projektach można zauważyć również modele ze skórą, połączona z innymi tkaninami, a także męskie podkolanówki półprzeźroczyste.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4ccvV3Q-HYk[/youtube]

Po obejrzeniu nowej kolekcji JLS wydaje się, że jest to propozycja nie dla każdego mężczyzny, ale takiego o lekkim podejściu do siei i świata, nie przejmującego się opinią otoczenia, a do tego lubiącym zabawę kolorami i wzorami, ponieważ nie brakuje tu kontrastowych kolorów, śmiałych połączeń i nowatorskich cięć.