Lenovo Y510p – ciekawa propozycja dla graczy

07 Sty 2014 | Autor: | Kategoria: Komputery, Video

W ofercie Lenovo Polska od niedawna możemy spotkać ciekawy laptop dla graczy. To model Y510p, który wyróżnia się między innymi obecnością kieszeni UltraBay, dzięki której możliwa jest błyskawiczna instalacja zewnętrznej karty graficznej, dodatkowego wentylatora, twardego dysku czy napędu DVD.

źródło: Lenovo

źródło: Lenovo

Aby uzyskać jak najwyższą moc obliczeniową, w Lenovo Y510p wbudowano układ graficzny nVidia GeForce GT 755M 4 G oraz procesor Intel Core i7. Dzięki temu w porównaniu z wcześniejszymi modelami notebook uzyskuje do 1,6x więcej klatek obrazu na sekundę.

źródło: Lenovo

źródło: Lenovo

Obudowa omawianego modelu wykonana jest z mocnej stali. Sam ekran ma przekątną 15,6”, zaś klawiatura Accu Type upraszcza pisanie o każdej porze dnia i nocy między innymi poprzez wyraźne, czarno-czerwone klawisze. Z kolei dzięki podręcznemu portowi Always-On USB będzie można ładować telefon czy tablet nawet bez podłączenia notebooka do zasilania sieciowego. Warto również wspomnieć o wbudowanej technologii Bluetooth, wejściach USB 3.0 oraz systemie dźwięku Dolby Home Theater v4 i współpracujących z nim głośnikach JBL Premium.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l_jivVaa7eE[/youtube]

Wszystkie funkcje można obsługiwać korzystając z inteligentnego, dotykowego panelu dopasowanego do systemu Windows 8. Dzięki niemu jednym ruchem powiększymy obraz, obrócimy go, a także na przykład przewiniemy. Cena, jaką na Okazje.info trzeba zapłacić za możliwości oferowane przez Lenovo Y510p, zaczyna się od około 3 000 zł.

źródło: Lenovo

źródło: Lenovo