Czekoladowe prezenty walentynkowe dla mężczyzn

04 Lut 2014 | Autor: | Kategoria: Gadżety, Porady, TOP news

Myślisz, że czekoladki to kiepski prezent walentynkowy dla mężczyzny? Nic bardziej mylnego! Ważne tylko, by nie były to słodycze przypadkowe. A do takich z pewnością nie zaliczają się czekoladowe zestawy marki Chocolissimo, z których z pewnością ucieszą się fani motoryzacji, piwosze, sportowcy, majsterkowicze, muzycy, rowerzyści czy nawet wielbiciele jazdy konnej.

Piwo ciemne? A może jasne? Bez względu na to, które lubi dany mężczyzna, można mu je podarować w nietypowej, słodkiej wersji. Będzie to z pewnością doskonały dodatek do prawdziwej wersji tego napoju chmielowego.

Starsze auto typu Volkswagen mini? Kultowe Porsche 911 Carrera? Repliki starych samochodów? Marka Chocolissimo przygotowała czekoladowe wersje zarówno tych zabytkowych, jak i nowoczesnych modeli aut. Wyglądają one doskonale, a smakują jeszcze lepiej. Inne maszyny, które można kupić w wersji czekoladowej, to między innymi motocykle, lokomotywy i samoloty.

Teraz czas dla fanów sportu. Specjalnie dla nich z mlecznej, belgijskiej czekolady wykonano całe zestawy piłkarskie lub same piłkarskie buty, zestawy do jazdy konnej, zestawy i piłki do tenisa, zestawy do golfa.

Inne „męskie” słodkości, na które warto zwrócić uwagę kupując ciekawe prezenty dla faceta, to między innymi: zestawy muzyczne, zestawy rowerowe, czekoladowy smartphone, zestawy narzędzi, zestawy do golenia czy nawet czekoladowe zegarki.

Wszystkie wyżej wymienione walentynkowe czekoladki można kupić na stronie chocolissimo.pl. O innych ciekawych prezentach idealnych na dzień zakochanych pisaliśmy w artykułach: Trzy nietypowe prezenty walentynkowe oraz Prawdziwie męskie prezenty na Walentynki.