Nowe niewielkie głośniki Creative

13 Mar 2014 | Autor: | Kategoria: Nowości, Sprzęt RTV, Video

Dla wszystkich tych, którzy nie mają zbyt wiele miejsca na to, by postawić solidne kolumny głośnikowe, a mimo to chcieliby mieć dostęp do dźwięków o wysokiej jakości, firma Creative przygotowała niewielkie, a przy tym mocne głośniki T3150 Wireless. Dzięki nim laptop czy nawet tablet zmieni się w odtwarzacz muzyczny o całkiem niezłych możliwościach.

źródło: Creative

źródło: Creative

W skład zestawu T3150 wchodzą dwie satelitarne kolumienki oraz sporo od nich większy subwoofer. Co ważne, głośniki te mogą pracować zarówno przewodowo (dzięki złączu jack 3,5 mm), jak i bezprzewodowo (dzięki modułowi Bluetooth). Możemy więc puszczać ulubione kawałki z niemal wszystkich urządzeń mobiltych, w tym notebooków, smartfonów, tabletów czy odtwarzaczy MP3 czy MP4.

źródło: Creative

źródło: Creative

Technologia, w oparciu o którą stworzono omawiany zestaw, to Creative Image Focusing Plate (IPF). POzwala ona na uzyskanie szerokiej sceny dźwiękowej przy jednoczesnej tonalnej równowadze. Gwarantuje to znakomitą wyrazistość brzmień. Dla wygody użytkownika, w komplecie z głośnikami sprzedawany jest pilot na podczerwień, dzięki któremu można regulować poziom głośności muzyki oraz włączać i wyłączać sprzęt.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BcW1TA8hd-Q[/youtube]

Koszt, na jaki powinniśmy się przygotować chcąc stać się szczęśliwymi posiadaczami głośników Creative T3150, to według serwisu Okazje.info około 200 zł.