G Watch – inteligentny zegarek stworzony przez firmy Google i LG

02 Kwi 2014 | Autor: | Kategoria: Gadżety, Nowości, Video

O zegarku G Watch będącym owocem współpracy marek LG i Google mówi się już od jakiegoś czasu. Teraz jednak można już nie tylko mówić, ale i zobaczyć, bo wspomniany produkt został ostatnio oficjalnie zaprezentowany.

źródło: LG

źródło: LG

W nowym, inteligentnym zegarku LG znajdziemy między innymi system operacyjny Android Wear. Jest to specjalne rozszerzenie Androina dedykowane zegarkom właśnie. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania produkt w pełni współpracuje z z niemal wszystkimi smartfonami pracującymi pod Androidem. Pozwala to również na wyświetlenie wszystkich niezbędnych dla użytkownika informacji po wypowiedzeniu zwrotu „OK Google”.

źródło: LG

źródło: LG

LG G Watch do regularnej sprzedaży ma trafić już w tym kwartale. Jednak kiedy dokładnie spotkamy go na sklepowych półkach – tego nie wiadomo. Dlatego też pozostaje nam cierpliwie czekać na poznanie cen, a także specyfikacji technicznej tego nowego gadżetu LG. Na pocieszenie możemy sobie kupić ewentualnie inny ze sprzętów stworzonych przez wspomniane dwie marki, na przykład tablety LG G Pad 8.3 Google Play Edition czy smartfony Nexus 5 oraz Nexus 4.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lwzH1PhjwVc[/youtube]