Kieszonkowy głośnik bezprzewodowy z funkcjami konferencyjnymi Harman Kardon Esquire

22 Sie 2014 | Autor: | Kategoria: Sprzęt RTV, TOP news

Marka Harman zaprezentowała nowy głośnik bezprzewodowy z funkcjami konferencyjnymi Harman Kardon Esquire, który dosłownie mieści się w kieszeni marynarki. Ten niewielki, a niezwykle innowacyjny głośnik został zauważony i doceniony na EISA 2014-2015, gdzie został uznany za najlepszy produkt w kategorii Przenośny system audio.

materiały prasowe

materiały prasowe

Głośnik Esquire jest niewiele większy od niektórych współczesnych smartfonów, ale wyróżnia go elegancja, funkcjonalność, a przede wszystkim doskonała mocą dźwięku drzemiąca w niewielkiej obudowie. Idealnie pasuje do miejskiego trybu życia. Posiada wysublimowany i harmonijny design. Równocześnie Harman Kardon Esquire Mini to rewolucyjne rozwiązanie technologiczne. Nie zmarnowano żadnej okazji by udoskonalić konstrukcję głośników – są dopracowane po mistrzowsku i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wmontowane przetworniki są wydajne, a ich pasmo niskotonowe zostało poszerzone. Wszystko to składa się na wyjątkowe wrażenia akustyczne bez względu na to czy słucha się ulubionej muzyki, czy prowadzi rozmowy biznesowe.

materiały prasowe

materiały prasowe

Całości dopełnia luksusowe wykończenie – głośniki łączą w sobie szczotkowane aluminium, skórę naturalną i elementy ceramiki – spełnią zatem oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Głośnik w łatwy sposób łączy się z wybranymi urządzeniami, a dzięki technologii Bluetooth odtwarza muzykę stereo strumieniowo. Akumulator głośnika zapewnia osiem godzin pracy bez przerwy, a gniazdo USB daje możliwość ładowania innych urządzeń przenośnych. Wiele produktów marki Harman można kupić na http://www.okazje.info.pl/ceny/harman-kardon/sprzet-rtv/glosniki-kolumny/ .

materiały prasowe

materiały prasowe