Goclever Insignia 1010 Business – niedrogi tablet dla pracujących

25 Sie 2014 | Autor: | Kategoria: Komputery, Nowości

Jeśli szukasz dobrego tabletu, który będzie w stanie zastąpić podręczny komputer – koniecznie przyjrzyj się modelowi Goclever Insignia 1010 Business. Ten kosztujący niecałe 1 000 zł sprzęt to tak naprawdę potężna maszyna, która idealnie sprawdzi się do zastosowań biznesowych.

W tytułowym modelu znajdziemy topowy system operacyjny Windows 8. Do tego producent dodaje  roczną licencję na biurowy pakiet MS Office 365 Personal. We wnętrzu tabletu znajdziemy natomiast między innymi mocny procesor Intel Atom Z3740D taktowany z częstotliwością 1,33 GHz czy technologię Intel Wireless Display pozwalającą na bezkablowe przesyłanie danych do komputera, ekranu telewizora czy nawet nowoczesnego projektora.

Noe zapomniano także o dwóch kamerkach o rozdzielczości 2 Mpx, dołączeniu wygodnej klawiatury i etui, zintegrowanej karcie graficznej Intel HD Graphics, 2 GB pamięci DDR3 RAM oraz pamięci eMMC flash mieszczącej do 32 GB danych. Jedno naładowanie baterii Insigni 1010 Business wystarcza średnio na 6 h pracy. Cena całości, jak już wspomniano na początku, wynosi zaledwie 999 zł.

źródło: Goclever

źródło: Goclever