Akcesoria do telefonów i tabletów taniej dzięki Rabatuj.pl

21 Paź 2014 | Autor: | Kategoria: Rabaty

Aby wzbudzić zainteresowanie gadżetomaniaków trzeba się coraz bardziej starać. Jeszcze kilka lat temu wystarczył nowoczesny telefon i mieliśmy pewność, że wielu fanów elektroniki będzie pod jego ogromnym wrażeniem. Czasy się zmieniają, telefony są coraz tańsze i łatwiej dostępne, więc już na nikim nie robi wrażenia nowy iPhone czy Samsung Galaxy. Sposobem na wyróżnienie się w tłumie są oryginalne akcesoria do telefonów, które sprawią, że nawet najprostszy telefon wzbudzi poruszenie w pracy, szkole lub wśród znajomych.

mobile phones in three-dimensional flatnessCiekawą ofertę dla fanów personalizowania telefonów przygotował serwis Zolti.pl – sklep, który zajmuje się sprzedażą akcesoriów do telefonów, tabletów i notebooków oraz różnego rodzaju gadżetów. Najróżniejsze z nich, które sprawią, że nasz telefon, tablet czy komputer będzie się wyróżniał z tłumu można nabyć z 5% rabatem dzięki serwisowi Rabatuj.pl. Bumpery, etui i futerały, etui treningowe, obudowy, zawieszki i skórki zmienią Twój telefon w obiekt zainteresowania. Dla osób szukających funkcjonalnych rozwiązań sklep oferuje również baterie (oryginalne i zamienniki), powerbanki, kable, karty pamięci, ładowarki i wiele innych przydatnych rozwiązań.

Oczywiście to nie cały asortyment sklepu – wiele ciekawych gadżetów znajdą dla siebie również tabletomaniacy. Z rabatu można skorzystać do 30 czerwca 2015 roku. Serwis Rabatuj.pl jest bardzo intuicyjny – wystarczy, że klikniecie w pole z rabatem, a program wygeneruje dla Was kod i przeniesie na stronę sklepu – szybko i wygodnie, a przede wszystkim tanio!