Nasze inspiracje – prezenty walentynkowe

26 Sty 2015 | Autor: | Kategoria: Porady

Dzień świętego Walentego zbliża się z dnia na dzień. Niezależnie od tego, czy jesteśmy fanami tego święta lub nie, żaden z nas nie chciałby zostać posądzonym o brak upominku dla ukochanej 14 lutego. Dlatego za odpowiednim prezentem rozejrzeć się już teraz, aby w spokoju wybrać odpowiedni i móc spędzić dni przed tym świętem w spokojnej atmosferze. Poniżej prezentujemy idealne walentynkowe rozwiązania dla każdego. Z pewnością znajdziesz coś dla swojej wybranki.

Body damskie Anais Nicca body

Zmysłowa bielizna – zaczynamy od prezentu, który w zasadzie wręczając swojej kobiecie, podarujesz sobie sam. Widok ukochanej w takiej bieliźnie z pewnością przypadnie Ci do gustu :). Najważniejsze, żeby w komplecie dobrze czuła się ona, dlatego musisz dobrać go uwzględniając gust ukochanej. Jeśli trafisz – sprawisz Wam mnóstwo zabawy!

Olejki do masażu erotycznego Aromatyczna świeca do masażu Petits Joujoux Musk 62192418

 

Aromatyczna świeca do masażu – opcja dla bardziej zmysłowej kobiety. Relaks po długim dniu to coś, na co Twoja kobieta zasługuje każdego dnia. Świeca do masażu, szampan, spokojna muzyka sącząca się z głośników – czego chcieć więcej? Aromatyczna świeca to świetny prezent na walentynki, ale przyda się również w inne dni w roku!

Przechowywanie biżuterii Sklep podarki Szkatułka RTP-77101

Szkatułka na biżuterię – kolczyki, naszyjniki i pierścionki zostaw sobie na inne okazje. Na Walentynki podaruj jej pudełko, w którym będzie mogła chować biżuterię. Kształt serca oraz klasyczne wzory z pewnością przypadną jej do gustu.

Kolczyki Tatty Devine Moustache Earrings

Kolczyki Wąsy – na koniec propozycja dla tych, którzy się nie boją negatywnej reakcji ukochanej na prezent lub mają duży dystans do Walentynek. Kolczyki w kształcie popularnych ostatnio wąsów z pewnością spodobają się każdej niebanalnej kobiecie. Lubicie się śmiać? Kup jej wąsy!