Mały a doskonały – głośnik JBL GO

13 maja 2015 | Autor: | Kategoria: Sprzęt RTV

JBL GO  to niewielkich rozmiarów, ale doskonale zaprojektowany i świetnie brzmiący głośnik, który sprawdzi się przy różnych okazjach – zarówno jako ulubiony przenośny sprzęt grający czy też świetny pomysł na prezent, dostępny aż w ośmiu różnych kolorach. A to wszystko w bardzo rozsądnej cenie 129 zł.

materiały prasowe

materiały prasowe

JBL GO to elektryzująca jakość dźwięku JBL w dowolnym miejscu i kompletny zestaw typu wszystko w jednym. Strumień audio jest przesyłany ze smartfonów lub tabletów za pośrednictwem Bluetooth, ale jeśli nasze urządzenie nie ma technologii Bluetooth, to wówczas możemy wykorzystać wbudowane wejście audio, gdzie podłączyć można kabel audio. Głośnik jest też zasilany akumulatorem pozwalającym na pięć godzin działania i wyposażony w wygodny zestaw głośnomówiący z redukcją szumów, który pozwala na odbieranie telefonów bez potrzeby wyłączania muzyki.

materiały prasowe

materiały prasowe

Głośnik przyciąga też uwagę wielością kolorów, a jego wykończenie jest trwałe, miłe w dotyku, a wersji kolorystycznych jest aż osiem – czarna, czerwona, fuksja, szary, niebieski, żółty, pomarańczowy i turkusowy. Głośnik posiada również wbudowany haczyk, do którego wpiąć można smycz bądź pasek, przez co jego transport staje się jeszcze prostszy. Głośniczek jest też lekki – waży zaledwie 130 g.