Coleman Ridgeline 4 Plus – namiot niezastąpiony na biwakach

10 Cze 2015 | Autor: | Kategoria: Porady, Sport i Hobby

Wypad pod namiot całą rodziną to doskonały pomysł na spędzenie wakacji. Jest to bowiem rozwiązanie niedrogie, a zarazem pozwalające na uprawianie różnego typu aktywności fizycznych czy po prostu na relaksowanie się. Pojawia się jednak pytanie: jaki namiot wybrać, by zapewnił on spokojny, bezpieczny nocleg całej rodzinie? My polecamy model czteroosobowy Coleman Ridgeline 4 Plus. Dlaczego?

namiot

Coleman Ridgeline 4 Plus zbudowany jest z dwóch sypialni (łączna ich powierzchnia to 5,9 m2) oraz przedsionka o powierzchni 3,9 m2 i wysokości 205 cm, w którym można w razie niepogody ustawić stół i spędzać czas wspólnie z najbliższymi. Co ważne, podłoga przedsionka z każdej strony jest wyposażona w próg o wysokości 12 cm, który zapobiega przed dostawaniem się wody do wnętrza namiotu.

Kopułę przedsionka wyposażono w wentylacyjne otwory posiadające klapki z funkcją samoczynnego zamykania się. W zestawie z namiotem dostajemy stelaże, dzięki którym z jednego z wejść do przedsionka szybko stworzymy praktyczny daszek. W przedsionku umieszczono przezroczyste okna ze specjalnymi zasłonami. Plusami omawianego modelu są też szybkie rozbijanie (w dwie osoby można je zrobić w kilkanaście minut), przydatne kieszonki oraz specjalne wyjście na elektryczny kabel.

Waga Coleman Ridgeline 4 Plus wynosi 12 kg, zaś cena, jaką zapłacimy za ten model, rozpoczyna się od około 750 zł. Wiele recenzji ciekawych namiotów znajdziesz w serwisie Nowy-namiot.pl.