Słuchawki Denon Exercise Freak AH-W150 – słuchawki, które zachwycają

24 Cze 2015 | Autor: | Kategoria: Rankingi, Sprzęt RTV

Słuchawki przewodowe to już niemal przeszłość. Co prawda nadal wybiera je sporo osób, na co wpływ ma dość niska cena, jednak przyszłość zdecydowanie należy do o wiele funkcjonalniejszych modeli bezprzewodowych, takich jak Denon Exercise Freak AH-W150. To bowiem te słuchawki wygrały w rankingu zakupowym serwisu Okazje.info, który badał wybory kupujących dokonywane w ostatnim miesiącu.

Słuchawki Denon Exercise Freak AH-W150

Wspomniane słuchawki działają z wykorzystaniem technologii Bluetooth 3.0. Dla zwiększenia wrażeń słuchowych wyposażono je w mocny wzmacniacz. Z kolei pełną funkcjonalność użytkowania zapewnia konstrukcja przegubowa, elastyczny pałąk oraz akumulator, który po jednym naładowaniu może pracować bez przerwy aż przez 7 godzin.

Na wyposażeniu słuchawek  Denon Exercise Freak AH-W150 znajdziemy antybakteryjne wkładki douszne w czterech rozmiarach (L, M, S, XS), kabel USB oraz etui z siatki z karabińczykiem. Produkt posiada także zainstalowaną aplikację Denon SPort, wbudowany mikrofon oraz dwuletnią ochronę gwarancyjną. Model Exercise Freak AH-W150 nabędziemy już za nieco ponad 300 zł.