Therm Line Man – tabletki dla odchudzających się mężczyzn

05 Lip 2015 | Autor: | Kategoria: Nowości, Zdrowie

Gdy mężczyzna myśli o odchudzaniu, od razu ma w głowie godziny spędzone na siłowni – taki przesąd jest uznawany za prawdę przez wielu z facetów. Nic bardziej mylnego. Owszem, ćwiczenia przy odchudzaniu są jak najbardziej wskazane, ale czemu by sobie nie pomóc suplementem diety, takim jak Therm Line Man?

olimp5

W składzie tabletek Therm Line Man znajdziemy pięć podstawowych składników: garcinia cambogia, kajeński pieprz, gymnema sylvestre, ekstrakt z żeń-szenia oraz cynk. Pierwszy element to bogate źródło hydroksycytrynowego kwasu spowalniającego proces syntezy i odkładania się tłuszczów. Kajeński pieprz zawiera w sobie sporo kapsaicyny pomagającej spalac tłuszcz. Gynema sylvestre ogranicza uczucie łaknienia, zwłaszcza to dotyczące słodyczy. Żeń-szeń to rzecz doskonale wspierająca męskie libido, wzmacniająca seksualną kondycję i pomagająca we wzmocnieniu erekcji. Z kolei cynk odpowiada za utrzymanie poprawnego poziomu testosteronu.

Tabletki Therm Line Man należy przyjmować dwa razy na dzień, po dwie na raz. Najlepiej robić to pół godziny przed śniadaniem i obiadem, popijając sporą ilością wody. Za opakowanie zawierające 60 tabletek zapłacimy około 30 zł.