Harman Kardon Onyx Studio 2

22 Lip 2015 | Autor: | Kategoria: Nowości, Sprzęt RTV

Harman Kardon Onyx Studio 2 to bezprzewodowy zestaw głośnikowy z wbudowanym akumulatorem i mikrofonem, charakteryzujący się zachwycającą akustyką, potężnym brzmieniem oraz świetnym wyglądem. Harman Kardon Onyx Studio 2 oferuje najlepsze w swojej klasie audio, a jego nowoczesne wzornictwo sprawia, że postrzegany jest jako prawdziwa atrakcja w każdym salonie. Dzięki wygodzie, jaką zapewnia bezprzewodowa łączność Bluetooth, oraz akumulatorowi litowo-jonowemu, można cieszyć się aż pięcioma godzinami nieprzerwanie odtwarzanej muzyki.

materiały prasowe

materiały prasowe

Zestaw Harman Kardon Onyx Studio 2 wyposażono w nowe funkcje, takie jak wbudowany głośnik z funkcją mikrofonu, technologia tłumienia zakłóceń i echa Harman VoiceLogic oraz dodatkowe wyjście. Onyx Studio 2 jest wykony z najwyższej jakości materiałów, jego wyszukana konstrukcja sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających estetów, a brzmienie ucieszy każdego entuzjastę produktów Harman Kardon.

materiały prasowe

materiały prasowe

Połączenie bezprzewodowe Bluetooth z trybem społecznościowym pozwala podłączyć do głośnika nawet dwa urządzenia na raz i bawić się ze znajomymi w didżeja. Najwyższej jakości wykonanie Harman Kardon to wielokrotnie nagradzane wzornictwo, piękno i harmonia formy. Produkty firmy Harman Kardon znajdziecie na Okazje.info.