Najlepsze brzmienie JBL w słuchawkach T280A

21 Lip 2015 | Autor: | Kategoria: Nowości, Sprzęt RTV

JBL T280A to słuchawki dokanałowe z wysokiej jakości przetwornikami 9 mm,  zaprojektowane tak, by oddać muzykę, która każdemu chodzi po głowie. Bazując na swoim doświadczeniu w tworzeniu najlepszych kolumn na świecie, inżynierowie JBL stworzyli słuchawki superlekkie, komfortowe, wyposażone w najlepsze brzmienie JBL.

materiały prasowe

Dzięki technologii PureBass uzyskują one doskonały bas i rytm, a użytkownicy docenią również wysokiej jakości materiały, z których zostały wykonane, jak wytrzymałe aluminium, przyjemne, silikonowe wkładki do uszu oraz odporny na plątanie się kabel. Dodatkowo wyposażono je w mikrofon z pilotem jednoprzyciskowym, by uzyskać wyjątkową czystość rozmów oraz wydobyć pełną moc i zbalansowany dźwięk z przetworników. JBL T280A to gwarancja wygody dla uszu, a ponieważ styl i dźwięk uważane są dziś za synonimy, JBL T280A połączył design (czarny, złoty, srebrny) z niezwykłą funkcjonalnością, a całość kunsztownie ozdobił laserowo grawerowanym logo widocznym na każdej słuchawce.

materiały prasowe

materiały prasowe

Mikrofon z jednoprzyciskowym pilotem zapewnia pełną funkcjonalność, pozwalając odbierać rozmowy telefoniczne i w prosty sposób kontrolować swój smartfon. Słuchawki JBL T280A już na pierwszy rzut oka wyglądają elegancko i bardzo dobrze się prezentują, co jest zasługą najwyższej jakości materiałów użytych do ich produkcji. Obecnie wygląd i design sprzętu audio jest równie ważny co jego doskonały dźwięk, dlatego też JBL T280A posiadają aluminiową obudowę, silikonowe wkładki do uszu oraz trwały, nieplączący się kabel.