Olejek do brody i wąsów Beards In Arms

21 Sie 2015 | Autor: | Kategoria: Porady, Styl

Olejek do brody i wąsów Beards In Arms Chocolade Orange ma zapach czekolady i pomarańczy. Olejek jest kosmetykiem pielęgnującym dłuższy zarost i skórę. Jego skład opiera się naturalnych olejkach o dobroczynnych właściwościach:

  • olejek migdałowy – stanowi bazę produktu i jest delikatnym tłuszczem roślinnym odpowiednim dla każdego rodzaju skóry. Intensywnie nawilża skórę i koi podrażnienia oraz stany zapalne. Przynosi ulgę przesuszonej i swędzącej skórze pod zarostem i nabłyszcza brodę. Olej migdałowy zawiera szereg naturalnych substancji odżywczych, takich jak proteiny, sole mineralne oraz witaminy A, E, D i z grupy B. Olej migdałowy zawiera również duże ilości kwasu linolowego i oleinowego, które zmiękczają naskórek i wzmacniają lipidową barierę ochronną skóry. Jest również naturalnym remedium na matowe, suche i zniszczone włosy, dzięki czemu broda odzyska witalność i blask. 
  • olejek eteryczny- odpowiada za aromat olejku do brody i jest ekstraktem uzyskiwanym z rozmaitych roślin. Nadaje brodzie subtelny, świeży zapach, który utrzymuje się jeszcze kilka godzin po nałożeniu. Nie podrażnia skóry.
okazje.info.pl

okazje.info.pl

Olejek do brody należy nanosić w ilości 2-5 kropel wcześniej roztartych na dłoniach. Nie należy aplikować zbyt dużo olejku, gdyż jego nadmiar sprawi, że broda będzie wyglądała na tłustą. Następnie dokładnie wciera się olejek jedną lub obiema dłońmi, tak aby wetrzeć go daleko w głąb brody, aż do skóry twarzy. Po prawidłowym nałożeniu olejku broda powinna się delikatnie błyszczeć i być gotowa na kolejny zabiegi pielęgnacyjne, jak układanie i czesanie. Olejki marki można kupić w porównywarce Okazje.info . Beards in Arms to młoda, choć już uznana angielska marka, szczególnie popularna wśród brytyjskich brodaczy. Jej misją jest promowanie zadbanego i zdrowego zarostu. Firma produkuje najwyższej jakości olejki zapachowe do brody, charakteryzujące się intrygującymi aromatami. Ich celem jest nie tylko nadanie brodzie przyjemnego aromatu, ale również naturalna pielęgnacja zarostu i skóry.