Ranking golarek elektrycznych wg Okazje.info

21 Sie 2015 | Autor: | Kategoria: Porady, Styl

Coraz częściej obowiązkowym elementem  wyposażenia łazienki męskiej są golarki elektryczne. Decydując się na zakup tych niewielkich urządzeń, warto przyjrzeć się dostępnym na rynku rodzajom golarek elektrycznych, a także zobaczyć jakie modele kupowali inni klienci. Poniżej ranking popularności męskich golarek elektrycznych.

Na miejscu pierwszym uplasowała się golarka elektryczna Philips RQ 1155/16 SensoTouch 2D goląca dokładnie na sucho i na mokro, bez podrażnień. Posiada system GyroFlex 2D, który sprawia, że idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy, co zapewnia mniejszy nacisk i zdecydowanie mniej podrażnień po goleniu. Głowice golące DualPrecision pozwalają na golenie nawet najkrótszego zarostu. Zbudowane są ze szczelin do golenia normalnych włosków oraz otworów chwytające te krótkie. Dokładniejsze golenie zapewnia również system podwójnych ostrzy, które unosi włoski i przycina je tuż przy linii skóry. Jest to golarka akumulatorowa.

Druga w rankingu jest golarka marki Braun, model 350 cc-4 Series 3, z folią tnącą, do używania na sucho i na mokro, wyposażona w trymer. Posiada zasilanie sieciowo-akumulatorowe, może pracować przez 45 minut na jedno ładowanie, które trwa 60 minut.

I w końcu trzecia w rankingu popularności męskich golarek elektrycznych – golarka Philips HQ6927/16, przeznaczona do golenia na sucho. Wyposażona jest w trzy ruchome głowice, które pozwalają na skuteczne usuwanie nawet najkrótszych włosków bez podrażnień. Głowice można wymieniać, a zaleca się robienie tego co 2 lata. Golarka zasilana jest akumulatorowo i może pracować 30 minut bez konieczności podłączenia jej do prądu. W golarce Philips zastosowano system Reflection Action i ostrza Close Cut, które zostały tak zaprojektowane, by zapewnić w pełni precyzyjne, dokładne i szybkie golenie za każdym razem.