Klasyka w eleganckim wydaniu czyli stylowe zegarki dla prawdziwego mężczyzny

04 Wrz 2015 | Autor: | Kategoria: Styl
Zegarki męskie, w wydaniu klasycznym, ale rozumianym w nowoczesny sposób to nie tylko informacja o godzinie, ale szereg różnych funkcji ubranych w elegancką obudowę. Prezentujemy trzy wybrane modele zegarków, które właśnie posiadają taki charakter.
okazje.info.pl

okazje.info.pl

Expedition T49874 to zegarek wyprodukowany przez znaną na całym świecie, amerykańską firmę Timex. Początek firmy datowany jest na rok 1854, gdzie w miejscowości Waterbury w stanie Connecticut otworzył się zakład zegarmistrzowski. Marka szybko zrewolucjonizowała branżę zegarków i dzisiaj jej design oraz funkcjonalność produktów zostają docenione przez znanych amerykańskich polityków, sportowców i celebrytów. Model Expedition T49874 charakteryzuje się designem klasycznego zegarka z kwarcowym amerykańskim mechanizmem, zapewniającym wyjątkową poprawność chodu, schowanym w kopercie wykonanej ze stali szlachetnej. Mineralne szkiełko w zegarku jest odporne na pęknięcia i posiada możliwość polerowania. Zegarek jest wodoszczelny do 100 m, więc można w nim pływać, a dodatkowo posiada datownik wskazujący dzień miesiąca. Idealne podświetlenie całej tarczy zapewnia opatentowany system Indiglo. Koperta jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a pasek ze skóry naturalnej.
okazje.info.pl

okazje.info.pl

Atlantic 53653.41.25G to elegancki, limitowany zegarek z kolekcji Worldmaster The Oryginal na skórzanym pasku. Posiada analogową tarczę, szafirowe szkło, a całość jest zamknięta w stalowej kopercie. Zegarek jest limitowany, posiada wybity numer, a cała kolekcja to tylko 1888 egzemplarzy. Zegarek jest repliką modelu, jaki produkowano w latach 40-60 ubiegłego wieku. Do zakupionego zegarka dołączony zostanie certyfikat mówiący o limicie. Koperta zegarka wykonana została z najwyższej jakości stali szlachetnej, odpornej na korozję, a od spodu znajduje się przeszklone denko eksponujące mechanizm. Zegarek jest wodoszczelny w zakresie 5 atm.