Męskie teczki marki Daag

08 Wrz 2015 | Autor: | Kategoria: Styl

Właścicielem marki Daag jest polska firma Ledrin. Powstała w 1993 roku i specjalizuje się w produkcji wyrobów skórzanych. W asortymencie firmy występują torby na ramię damskie, męskie i młodzieżowe – klasyczne torebki damskie, listonoszki oraz teczki i torby skórzane casual. Cechą charakterystyczną marki Daag są skóry typu Old Look, nadające torbom stylowego wizerunku retro. Ledrin to wieloletnie doświadczenie, dogłębna analiza potrzeb klientów oraz nowoczesne technologie, jak również wysoki standard osiągany dzięki zastosowaniu najlepszej jakości skór naturalnych i wysokiej klasy maszyn produkcyjnych. Daag jest rozpoznawalną marką w Polsce oraz na rynku zachodnim. Proponujemy trzy modele teczek biznesowych – wizytowych dla panów.

Daag Noel to teczka wykonana ze skóry bydlęcej foliowanej. Posiada dwie komory z dodatkową przegrodą zasuwaną na zamek błyskawiczny. Ma przestronną kieszeń na korpusie przodu, praktycznie zorganizowane przegrody na dokumenty, wielofunkcyjny organizer z przegródkami na klucze, karty czy kalkulator, zamek na kluczyk, wygodny i wytrzymały uchwyt oraz metalowe nóżki chroniące przed zarysowaniami spodu.

Daag City Line Atos to ekskluzywna skórzana teczka męska wykonana z najwyższej jakości bydlęcej skóry foliowanej. Konstrukcja teczki wykonana jest ze sztywnika kaletniczego, co sprawia, że teczka zachowuje elegancki wygląd na lata. Teczka posiada najwyższej jakości metalową rączkę, obciągniętą skórą, która idealnie dopasowuje się do ręki i jest praktycznie niezniszczalna.  Na korpusie przodu znajduje się przestronna kieszeń, z tyłu teczki zewnętrzna kieszeń na zamek błyskawiczny. Posiada zamek na kluczyk oraz od spodu stopki. Wewnątrz teczki znajdują się dwie komory, dodatkowa przegroda na zamek błyskawiczny, kieszenie na telefon komórkowy, długopisy i wizytówki.

Daag Jazzy Party 66 to teczka dwukomorowa, posiadająca wewnątrz wielofunkcyjny organizer i zamykaną kieszeń oraz amortyzowaną przegrodę na iPAD. Tylna kieszeń zamykana jest na zamek błyskawiczny, teczka posiada odpinany i regulowany pas na ramię oraz wygodny i wytrzymały uchwyt.