Vector – smartwatch, jakiego nie znacie

01 Paź 2015 | Autor: | Kategoria: Gadżety, Nowości

O smartwatchu o nazwie Vector mówi się przynajmniej od marca. Jednak teraz można go już kupić w przedsprzedaży na stronie producenta, dlatego postanowiliśmy mu poświęcić szczególną uwagę. Urządzenie to ma bardzo klasyczne wzornictwo zegarka kwarcowego, jednak jego wnętrze jest więcej niż wyjątkowe. Co w nim takiego specjalnego?

zegarek

A już samo to, że smarwatch Vector na jednym ładowaniu jest w stanie pracować aż 30 dni. W dobie smartfonów, które rozładowują się po dniu czy dwóch, robi to wrażenie, prawda?

Co ważne, w Vectorze nie znajdziemy dotykowego ekranu, choć na tarczy jest mały wyświetlacz. Użytkownik dostanie natomiast najnowocześniejszą technologię Bluetooth LE, dzięki której połączy się ze smartfonami pracującymi pod Adroidem czy iOS-em.

 

Z ciekawych funkcji Vectora warto wymienić wyświetlanie powiadomień oraz otrzymanych na komórkę smsów, system wibracji oraz możliwość sterowania gestami (w niewielkim stopniu, ale jednak). Ten nowoczesny zegarek będzie dostępny w 12 wariantach jeśli chodzi o design. I to właśnie od designu głównie zależy jego cena, któa wynosi od 220 funtów do 350 funtów.