Zdrowsze powietrze z nawilżaczami powietrza Philips i technologii NanoCloud

06 Paź 2015 | Autor: | Kategoria: TOP news

Zdrowsze i nawilżone powietrze dzięki technologii NanoCloud zastosowanej w nawilżaczach Philips pomoże chronić zdrowie całej rodziny i poprawi komfort życia. Nawilżacz powietrza marki Philips dzięki automatycznej kontroli i inteligentnej technologii pozwala skutecznie i w higieniczny sposób, bez plam i osadów, pozbyć się problemu suchego powietrza. Dzięki technologii NanoCloud urządzenie równomiernie rozprowadza nawilżone powietrze w pomieszczeniu, rozprzestrzeniając o 99% mniej bakterii w porównaniu z nawilżaczami ultradźwiękowym.

Każdy z nas chyba zna to uczucie, gdy zwłaszcza w sezonie grzewczym, dokucza w domu suche powietrze. Przebywanie w wypełnionym zbyt suchym powietrzem pomieszczeniu jest nie tylko uciążliwe, ale może stwarzać zagrożenie dla zdrowia powodując infekcje, katar, budzenie się z zatkanym nosem, bóle głowy, problemy z zatokami czy nasilanie alergii i astmy. Jeśli chcemy oddychać zdrowszym powietrzem, zmniejszyć podrażnienia i dolegliwości wywołane suchym i zanieczyszczonym powietrzem oraz zapewnić ten sam komfort oddychania także swoim bliskim, skutecznym rozwiązaniem jest nawilżacz powietrza.

materiały prasowe

materiały prasowe

Nawilżacz powietrza HU4803 marki Philips oferuje trzystopniowy zaawansowany system parowania z unikalną technologią NanoCloud, która zapewnia 99 % mniej bakterii w porównaniu ze standardową technologią ultradźwiękową . W pierwszym etapie filtr absorpcyjny wyłapuje duże cząsteczki (np. włosy, sierść i kurz) unoszące się w suchym powietrzu. Następnie zaawansowany system parowania z technologią NanoCloud nawilża powietrze, dodając do niego cząsteczki wody. Dzięki temu zdrowsze i nawilżone powietrze jest stale wydmuchiwane z nawilżacza bez równoczesnego tworzenia mgły wodnej. Dodatkowo, nawilżacz HU4803 zapewnia równomierne rozprowadzanie nawilżonego powietrza w pomieszczeniu, gwarantując zdrowsze i bardziej efektywne nawilżenie.

Co ważne, nawilżacz nie pozostawia białego osadu ani mokrych plam, więc możesz spokojnie postawić go na meblach. Technologia NanoCloud utrzymuje poziom wilgotności na stałym, rekomendowanym poziomie 40-60%. Dodatkowo dokładne czyszczenie nawilżacza, a szczególnie zbiornika wody, nie sprawia problemów. Nawilżacz, mimo zaawansowanych technologii, jest prosty w obsłudze. Dzięki łatwemu do ustawienia zegarowi urządzenie może działać przez wybraną liczbę godzin, po upływie których wyłącza się automatycznie. Możesz też wybrać opcję nawilżania cichego, standardowego lub zaawansowanego. W trybie snu nawilżacz działa z przyciemnionymi wskaźnikami.

materiały prasowe

materiały prasowe

Ustawienia nawilżacza HU4803 umożliwiają dokładną kontrolę wilgotności – możesz wybrać opcję 40-, 50- lub 60-procentowej wilgotności powietrza, która zapewni Ci maksymalny komfort. Dodatkowo dostępny jest tryb automatycznego ustawiania wilgotności. Po włączeniu trybu automatycznego czujnik cyfrowy będzie stale monitorować wilgotność powietrza oraz odpowiednio włączać i wyłączać nawilżacz, dzięki czemu powietrze będzie miało zawsze właściwy poziom wilgotności. Nawilżacz działa tylko wtedy, gdy zbiornik wody jest napełniony. Blokada Healthy air protect zawczasu informuje o konieczności uzupełnienia wody. Jeśli woda nie zostanie uzupełniona na czas, urządzenie wyłącza się. Minimalistyczna konstrukcja nawilżacza Philips zapewnia odpowiednią jakość nawilżenia. Liczne modele nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza różnych marek znajdziemy w porównywarce Okazje.info.