BandPass CSX-1400BP – poczuj najlepsze dźwięki w swoim aucie

15 Paź 2015 | Autor: | Kategoria: Motoryzacja, Nowości

Któż z nas nie lubi czasem posłuchać dobrej muzyki w samochodzie nieco głośniej? Chyba wszyscy lubią. Jednak podstawowe głośniki samochodowe przy wyższych głośnościach często psują dźwięk. Aby tak nie było, warto zamontować w aucie woofer JBL BandPass CSX-1400BP.

skrzynia-basowa-jbl-csx-1400bp-660

W nowej skrzyni basowej pasmowo-przepustowej działanie woofera możemy nie tylko słyszeć, ale i widzieć. Jej obudowa złożona jest bowiem po części z akrylowego szkłą mającego kształt wykrzyknika oblanego oświetleniem koloru pomarańczowego. Dzięki temu z przyjemnością możemy podglądać jak pracuje 12-calowy woofer z polipropylenu, który umieszczony został pod wytrzymałą osłoną.

Polipropylenowa membrana głośnika została uformowana wtryskowo i zaprojektowana tak, aby uzyskać jak najwyższą sztywność, niezawodność i czułość zarazem. Dzięki temu poszerzono niskie częstotliwości i uzyskano jeszcze lepszy bas. Z kolei szczelina, którą zostawiono w obudowie, pozwala na uzyskanie niskiego basu przy jednoczesnych wyższych wartościach akustycznego ciśnienia.

Moc BandPass CSX-1400BP. to 350 W (RMS) i 1 400 W (moc szczytowa). Wymiary produktu to 475 x 412 x 390 mm, a jego cena wynosi 750 zł.