Hi-Tec V-lite Airzone 35 l – najpopularniejszy plecak turystyczny

28 Paź 2015 | Autor: | Kategoria: Rankingi, Sport i Hobby

Szukasz plecaka, w który spakujesz się na weekendową wyprawę? A może po prostu potrzebujesz miejskiego modelu, w którym zmieścisz nieco więcej rzeczy? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś tak, przedstawiamy Ci plecam V-lite Arizone 35 l stworzony przez firmę Hi-Tec. Według serwisu Okzaje.info jest to najchętniej kupowany w ostatnim czasie plecak.

plecak

We wspomnianym modelu V-lite Arizone zmieścimy 35 l bagażu. WYmiary plecaka to 56 x 38 cm, a jego waga to zaledwie 1,2 kg. Na mocne podkreślenie zasługuje przełomowy system nośny Hi-Tec, dzięki któremu nasze plecy nie mają bezpośredniej styczności z powierzchnią plecaka, a wolna przestrzeń daje pełną wentylację pleców Zamiast tego oparte są one na przewiewnej siatce, którą naciągnięto na solidny stelaż z metalu. Co ważne, stelaż posiada ergonomiczne pasy biodrowy oraz piersiowy, co gwarantuje idealne rozłożenie ciężaru bagażu na całych plecach oraz odciążenie dzięki temu lędźwi oraz karku.

Jeśli chodzi o wyposażenie, w V-lite Airzone znajdziemy dwie duże komory podzielone na kieszenie. Trzecia kieszeń, z bezpośrednim dostępem z zewnątrz, znajduje się na przodzie plecaka i jest specjalnie zabezpieczona przed przemoknięciem. W górnej części plecaka znajduje się natomiast mała kieszonka na dokumenty, po bokach znajdziemy solidne, siatkowe kieszonki, a na pasie biodrowym umieszczono kieszonkę przeznaczoną na telefon czy chusteczki.

Ale producent nie poprzestał na tych udogodnieniach. Użytkownik oprócz nich dostaje zaawansowany system kompensacyjny złożony z czterech pasów, gumowej linki i dwóch pasów na ekwipunek, pełną regulację długości oraz kąta szelek i napięcia pasów, a także odblaskowy pokrowiec przeciwdeszczowy.