Boombox Sony CFD-S50

05 Lis 2015 | Autor: | Kategoria: Sprzęt RTV

Sony to jeden z najbardziej znanych producentów elektroniki, który stale poszukuje innowacji podczas tworzenia swoich produktów. Przyczynia się również do rozwoju technologicznego w wielu dziedzinach. Z pewnością każdy z nas posiada wśród własnych urządzeń w domu telewizor czy kino domowe, telefon komórkowy czy tablet, aparat fotograficzny, radio samochodowe lub kamerę cyfrową tej właśnie marki.

Wśród produktów wytwarzanych przez Sony znajdują się również radiomagnetofony CD typu boombox. Jeden z nich to CFD-S50 – bardzo łatwy w użyciu, przenośny i poręczny radiomagnetofon.  Pozwala on na słuchanie muzyki w każdym formacie i odtwarzanie płyt CD (odtwarzanie nośników CD-R-RW i MP3 CD), kaset, cyfrowych odtwarzaczy multimedialnych (wejście audio). Oczywiście posiada również radio, a wbudowany magnetofon wyposażony jest w funkcję nagrywania, pozwalającą na zapisanie ulubionych utworów czy stacji.

 

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Boombox Sony gwarantuje najwyższą jakość dźwięku. Zapewnia pełnozakresowy dźwięk stereo o mocy skutecznej (RMS) 1,7 W + 1,7 W oraz system MEGA BASS, który zapewnia bogate, głębokie tony, niskie i o wiele mocniejsze, żywsze brzmienie. Posiada również tuner z cyfrową syntezą częstotliwości FM / AM Radio FM / AM umożliwiający słuchanie ulubionych audycji radiowych. Jego strojenie odbywa się w sposób cyfrowy i naturalnie istnieje możliwość zapisu w pamięci ulubionych 30 stacji (20 FM i 10 AM). Dodatkowo na urządzeniu znajduje się gniazdo wejścia audio do podłączenia odtwarzacza MP3.

Sony CFD-S50 może być zasilany na dwa podstawowe sposoby. Istnieje możliwość podłączenia radiomagnetofonu do standardowego domowego gniazdka sieciowego albo zasilania z baterii R14. Boombox (dla wygody użytkownika) posiada wyjście słuchawkowe dla podłączenia klasycznych słuchawek.